Kontakty

Letní kemp mládeže pořádá:

Sdružení evangelické mládeže v ČR a Oddělení mládeže
Českobratrské církve evangelické.

Pokud máte otázku, na kterou zde nenajdete odpověď, můžete se obrátit na Martu Bartošovou:
775 135 762
marta.d.bartos@gmail.com

Sledujte Kemp také na facebooku!

Číslo účtu pro platbu: 2700382555/2010 (Fio banka).

A kdo za tím vším stojí?

Marta

Marta Bartošová

Narozená jako Pražačka, ale vyrůstající v Poličce. Nyní opět Pražačka, studující medicínu na 3. lékařské fakultě, doufající, že se z ní za rok stane doktorka. Jako dlouholetá účastnice Kempu je moc ráda, že má nyní opět možnost se sem vracet. Ve volných chvílích (kromě dohánění spánkového deficitu) ráda všemožně tancuje (od baletu až po swing), čte, poslouchá hudbu (doby, kdy obstojně hrála na klavír, jsou dávno pryč), cestuje a kafuje s přáteli.

Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění; bolístky a úrazy (zdravotnice)


Aja

Ája Zapletalová

Rodilá Jihočeška z Budějc nyní žijící ve Valašském Meziříčí, která má mládež jako práci. Dělá pastorační pracovnici pro mládež na severovýchodě republiky a je tam moc spokojená. Ráda se aktivně zúčastňuje všech možných setkání mládeží po celé republice a dalších akcí, přednášek a diskuzí, které jí připadají zajímavé. Má ráda ztřeštěné nápady, organizování akcí, hudbu, zpěv, tančení, plavání, společenské hry a povídání se zajímavými lidmi o všem možném.

Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění


Jarda

Jarda Pechar

Evangelický farář, nyní slouží v Praze – Braníku. Je bývalým farářem ve Strmilově, což mu dává zvláštní postavení v celém počinu Letního kempu mládeže. Je to velmi aktivní, nápaditý a zábavný muž. Díky jeho nezkrotné hřívě si ho jistě každý zapamatuje a vždy ho pozná v davu. Při každé příležitosti je vystrojen v obleku a ozdoben kravatou.

Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění


Majda

Majda Dusová

Narozená ve Svitavách a vyrůstající v Poličce, nyní studující fyzioterapii na 3. lékařské fakultě v Praze. Několikanásobná návštěvnice jak kempu, tak jiných mládežnických akcí, kterou baví všechny různé sportovní aktivity od tancování přes gymnastiku až po sebeobranu. Má také ráda hudbu a hru na klavír.
Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění


Filip

Filip Trusina

Pocházím z Pardubic, studuji magistra na MFF UK v Praze. Na kempu jsem byl už skoro nespočetněkrát. Mám velmi rád hry, jak stolní, tak i počítačové. Kdysi dávno jsem hrál basket a proto jsem kupodivu nakloněn sportovním aktivitám. Neumím tančit, takže se nemusíš bát, že do tebe budu na parketu narážet, pokud se naskytne vhodná situace.

Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění


radek

Radek Šmíd

Hrdý student Fakulty informačních technologií (viz foto). Občas dovede být hodně veselý a lidé o něm říkají, že je celkem kreativní. Nebojte se! Nevěří ničemu z toho. Tento extrémně fešný mládenec, kromě svojí nepoddajné krásy krásy také disponuje umem skladu papíru – origami. Rád chodí do přírody a je sám, zároveň je občas až přílišně společenský. Je to idol žen. Hlavně těch, které ho ještě neznají.

Na kempu řeší: organizační a programové zajištění


stepan

Štěpán Groll

Štěpán Groll – rád v životě dělám věci, které mají smysl. A mezi to patří i letní kemp ve Strmilově. Už od mládežnických let mě bavilo dělat programy pro své vrstevníky nebo mladší. A toto mě neopustilo až dodnes. Zároveň to byla věc, která mě nasměrovala i k mému povolání učitele. Někdy někomu lezu na nervy a někdy lidi štvu, ale kdo ne. Ten kdo mě zná, tak ví o čem mluvím. Ten kdo mě nezná, tak může přijet a udělat si o mne svůj vlastní obrázek. Jinak rád sportuji, bavím se s lidmi a lidi komanduji 🙂 .

Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění


lenka

Lenka Pecharová

O prázdninách veselá kuchařka evangelických táborů, během roku učitelka Veselé školy v Praze, původně učitelka ve Strmilově. Volný čas věnuje sportu, hudbě, vnukům a anglickým detektivkám, což se občas různě prolíná.

Na Kempu řeší: lačné žaludky (kuchařka)

Přesunout se na začátek