Program

Kurzy


Loutky

loutky
Jan Růžička je řezbář a loutkář.

Vystudoval řezbu na SUPŠ praha obor řezbářství. Pracoval v loutkovém filmu na Brarandově. Od roku 1990 je na volné noze. Živí se restaurováním, vyřezáváním ledasčeho, zejména loutek. Také trochu maluje a navrhuje scénografii. Hraje loutkové divadlo v duu DRAK N´ROSES s Richardem Dračkou. Žije na statku u Soběslavi.

V kurzu výroby loutek budeme překvapivě vyrábět loutky. Z lipového dřeva velmi ostrými dláty. Také je namalujeme a oblečeme. Krom toho vybereme příběh, který se pokusíme pochopit a s našimi loutkami na závěr kurzu pro poučení ostatních zahrajeme.


Ekologická

Na kurzu pracujeme, přidáme snad již brzy! 🙂


Sportovní

Na kurzu pracujeme, přidáme snad již brzy! 🙂


Muzikál

Na kurzu pracujeme, přidáme snad již brzy! 🙂


 

work-1

Workshopy

Odpoledne na kempu patří široké nabídce workshopů, ze kterých si každý na místě vybere, na co má zrovna chuť. Těšít se můžete třeba na sporty (fotbal, florbal, volejbal, plavání atd.), muzicírování, opravu auta, první pomoc, výtvarné aktivity, film s diskuzí, cvrček.

Večerní programy

Ani večer se nikdo nebude nudit. Čeká nás bojovka po městě, promítání filmu s diskuzí, muzicírování, čajovna, deskovky nebo beseda s hostem.

Biblický program

Protože se jedná o akci, kterou pořádá Českobratrská církev evangelická, mrzelo by nás, kdyby se z ní duchovní rozměr zcela vypařil. Zároveň nechceme, aby dlouhý a nudný biblický program odradil zájemce, kteří nejsou členy církve (a které na Kempu s radostí uvidíme). Takže vás přesvědčíme, že Bible není nuda a že farář umí být zábavný 🙂 Ráno budeme začínat krátkým ztišením a před večeří se potkáme k zajímavému duchovnímu programu.

duchov1 duchov2

Přihlašujte se

prihlasit sePřihlašujte se zde!

Pro získání slevy se přihlaš do 31. května 2019.

Kemp 7. – 14. července 2019

Letní kemp mládeže se bude konat 7. – 14. července 2019 opět ve Strmilově.