Program

Kurzy

Sebeobrana

Náplň kurzu: Pády, úchopové techniky, krytí úderů a kopů, úderové techniky, takedowny, boj na zemi, boj proti zbraním.

Lektor Martin Lojda: 44 let, bojovým uměním se věnuje 23 let.
Je držitel 1.danu shorinji kempo a 6.level kyushojitsu.

 

Fotografie

Náplň kurzu: Seznámení s fotografickou optikou, kompozice, exponometrie, camera obscura, fotogram, vyvolávání filmu, zvětšování fotografií v temné komoře.

Lektor Martin Filip: 29 let analogové fotografii se věnuje od střední školy. A stálé má v paměti napětí při prvním vyvolávání filmu 🙂 Fotí převážně na středoformát, a to jak černobíle, tak barevně. Celý proces od míchání vývojek až po sušení fotografií provádí doma ve sklepě.

 

Larp

Lektoři Viktor Zemene a Michal Truhlář

 

Workshopy

Odpoledne na kempu patří široké nabídce workshopů, ze kterých si každý na místě vybere, na co má zrovna chuť. Těšít se můžete třeba na sporty (fotbal, volejbal, plavání atd.), cirkusovou dílnu, muzicírování, opravu auta, první pomoc, výtvarné aktivity nebo vaření.

Večerní programy

Ani večer se nikdo nebude nudit. Čeká nás bojovka po městě, promítání filmu s diskuzí, muzicírování, čajovna, deskovky nebo beseda s hostem.

Biblický program

Protože se jedná o akci, kterou pořádá Českobratrská církev evangelická, mrzelo by nás, kdyby se z ní duchovní rozměr zcela vypařil. Zároveň nechceme, aby dlouhý a nudný biblický program odradil zájemce, kteří nejsou členy církve (a které na Kempu s radostí uvidíme). Takže vás přesvědčíme, že Bible není nuda a že farář umí být zábavný 🙂 Ráno budeme začínat krátkým ztišením a před večeří se potkáme k zajímavému duchovnímu programu.