Kontakt

Letní kemp mládeže pořádá Sdružení evangelické mládeže v ČR a Oddělení mládeže Českobratrské církve evangelické.

Pokud máte otázku, na kterou zde nenajdete odpověď, můžete se obrátit na Alenu Pikousovou: 737 984 723, alena.pikousova@seznam.cz.

Sledujte Kemp také na facebooku 🙂

Číslo účtu pro platbu: 2700382555/2010 (Fio banka).

 

A kdo za tím vším stojí?

Jana Vondrová

img_0178_editedSkautka, vystudovaná pedagožka, bývalá novinářka, pracuje na ústředí Českobratrské církve evangelické. Rodilá Brňačka žijící v Praze. Miluje svoje kamarády, muzicírování, bylinky, listnaté lesy a přiměřeně vysoké hory. Žongluje, umí chodit po laně a ráda to zúročí při workshopech.

Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění

Ája Pikousová

aja-1 Rodilá jihočeška z Budějc studující v Praze na 3. lékařské fakultě fyzioterapii. Ráda se aktivně zúčastňuje všech možných setkání mládeží, akcí, přednášek a diskuzí, které jí připadají zajímavé. Má ráda ztřeštěné nápady, práci s mládeží, hudbu, zpěv, plavání, společenské hry a povídání se zajímavými lidmi o všem možném.

Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění

Jarda Pechar

jarda-816x1024Evangelický farář, nyní slouží v Praze – Braníku. Je bývalým farářem ve Strmilově, což mu dává zvláštní postavení v celém počinu Letního kempu mládeže. Je to velmi aktivní, nápaditý a zábavný muž. Díky jeho nezkrotné hřívě si ho jistě každý zapamatuje a vždy ho pozná v davu. Při každé příležitosti je vystrojen v obleku a ozdoben kravatou.

Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění

Marta Dusová

Na Kempu řeší: bolístky a úrazy (zdravotnice)

Martin Sabo

Na Kempu řeší: biblické programy

Lenka Pecharová

O prázdninách veselá kuchařka evangelických táborů, během roku učitelka Veselé školy v Praze, původně učitelka ve Strmilově. Volný čas věnuje sportu, hudbě, vnukům a anglickým detektivkám, což se občas různě prolíná.

Na Kempu řeší: lačné žaludky (kuchařka)