Organizační tým

Letní kemp připravuje z. s. SEM – Sdružení evangelické mládeže ve spolupráci s Českobratskou církví evangelickou a to nejvíce tito lidé:

Štěpán Groll
Stepan_GrollStále se hlásím k tomu, že jsem Ostravák, ale život mě v tuto chvíli zavál do Prahy, kde vykonávám učitele na gymnáziu.
Důležitým smyslem mého života je formulovat mladé lidi. Této činnosti se věnuji jak v profesním, tak v soukromém životě. Rozvíjet u mladých lidí zodpovědnost, nadšení do práce, ale i důvěru, je základ mého jednání.
Na Letním KEMPU mládeže se podílím od jeho začátku a jsem vždy velmi potěšen, když účastníci odjížději spokojení a částečně i unaveni :-).

Klára PecharováKlara_Pecharova

Jsem studentka Pedagogické fakulty UK a učitelka ve Veselé škole. Ve Strmilově jsem prožila 13 let života a účastnila se všech Kempů (doteď jako účastník). Teď žiji v Praze, vedu mládež ve sboru ČCE v Braníku a ráda se účastním (i pořádám) řady mládežnických akcí. Mám ráda zpěv a sport, na kempu budu k vidění při organizaci odpoledních workshopů.

Alena Pïkousová

Alena Pikousová

Rodilá jihočeška z Budějc (jak se u nás říká), studující v Praze na 3. lékařské fakultě fyzioterapii, členka COMu a předsedkyně SOMu. Ráda se aktivně zúčastňuje všech možných setkání, mládeží, akcí, přednášek a diskuzí, které jí připadají zajímavé. Má ráda ztřeštěné nápady, práci s mládeží, hudbu, zpěv, plavání, společenské hry a povídání se zajímavými lidmi o všem možném.

Pavlína Junová
Pavlina_Junova
členka COMu pomalu mizící do „mládežnického důchodu“, spokojeně vdaná za jednoho muže. Pracuje jako psycholožka ve Středisku výchovné péče v Pardubicích. Baví ji práce v týmu. Má ráda festival Colours of Ostrava a ještě raději má letní kemp mládeže, kterému dá letos před festivalem přednost.:) Ráda vyjíždí do velkých měst – hlavně do Prahy a do Brna, na cestách musí vždy sedět u okénka. Ve víru měst podniká s oblibou samostatné výpravy do neznámých kaváren, kde sedí, popíjí a bloumá. Volný čas většinou tráví v pohybu.

Daniel Ort
Daniel_OrtLetos budu pořádat Kemp už podruhé. Předtím jsem se ho od jeho prvního ročníku prožíval jako běžný účastník, až jsem jednoho dne dospěl k rozhodnutí, že bych Kemp chtěl organizovat. Nechtěl jsem o ten týden přijít a zároveň už jsem se cítil v pozici účastníka trochu nesvůj.

A tak jsem měl minulý rok premiéru – a letos budu pokračovat. Především proto, že už jsem zvládl dohnat spánkový deficit z minulého roku. A taky kvůli tomu, že jsem minulý rok musel odjet před legendárním sobotním výletem a závěrečným večerem. O obojím mi skoro každý účastník vypráví až doteď, tak bych si to chtěl taky zkusit zažít.

Zkrátka, těším se na Vás v týdnu, který bude zase nabitý zážitky, novými i starými kamarády a účastníky, rozhovory a tak.

A co se týče podoby, v jaké mě letos zase nejčastěji uvidíte, nic se nezměnilo. Místo obličeje budu mít velké oko objektivu, tak se nelekejte 😉

Jarda Pechar
Lenka_a_Jarda_Pecharovievangelický farář, který nyní slouží v Praze – Braníku. Je také bývalýmfarářem ve Strmilově, což mu dává zvláštní postavení v celém počinu Letního kempu mládeže. Je to velmi aktivní, nápaditý a zábavný muž. Je členem Celocírkevního odboru mládeže ČCE. Díky jeho nezkrotné hřívě si ho jistě každý zapamatuje a vždy ho poznáte v davu. Při každé příležitosti je Jarda vystrojen v obleku a je ozdoben kravatou.

Lenka Pecharová
veselá učitelka Veselé školy. Trochu ujíždí na písmenku K= kamarádi, káva, kytara a koupání. Svůj čas dělí mezi děti malé (v práci je učí a na táborech pro ně vaří), děti dospělé (dvě dcery) a děti věkem (geriatrie v Thomayerově nemocnici). Manžela Jardu si netroufá do žádné z kategorií zařadit, protože je prostě originál. Ráda hraje ping-pong a badminton, i když si občas plete pravidla a střílí trochu jinam.

Vilda Černý
Vilda Černývystudoval střední školu silniční – obor diagnostika motorových vozidel. Pracuje v Okrasných zahradách, specialista na závlahy a jezírka. Je členem ČCE v Novém Bydžově, několik let působil v královéhradeckém SOMu. Jeho koníčkem a životním heslem je „Vyzvednu, odvezu, přivezu, dojedu… a rád :-)

 

 

 

team kemp 2015