Muzikurz

Muzikurz

O nás aneb kdo povede muzikurz?

Jsme čtyři mladí tensingáři,*

hledíc na svět, úsměv v tváři.

Zkušeností máme dost,**

zpíváme si pro radost.

* Ten Sing je hudebně sociální aktivita, kde se mladí lidé amatérsky věnují zpívání ve sboru, hraní v kapele, tanci, drama, stompu a dalším rozmanitým činnostem.

** Všechny čtyři nás spojuje vedení tensingových skupin a pořádání různých víkendových soustředění pro mládež.

 

Ahoj, ahoj! Jsem David Strádal a poslední tucet let se podílím na práci s mládeží (SOM, vedení táborů, vedení tensingových skupin, dobrovolnictví v YMCA). Krom absolvování mnoha kurzů pro vedoucí a lektory jsem studoval na pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. Rád čtu fantasy, zajímá mne historie a jsem nadšený volejbalista.

V občance mám zatím jméno Lenka Kupková a je mi krásných 22 let. Od svých šestnácti se podílím na vedení tensingu v Černilově a od sedmnácti jsem aktivní členkou SOMu Královéhradeckého seniorátu. Věnuji se hlavně tensingu a SOMu, ve volných chvílích i studiu na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. Až vyrostu, bude ze mě učitelka. 🙂

Jmenuji se Kateřina Kupková a světlo světa jsem spatřila před jednadvaceti lety. Od čtrnácti let se podílím na vedení tensingu v Černilově, absolvovala jsem také kurz vedoucího tensingu. Teď většinu času trávím v krásné Olomouci, kde studuji obor Sociální práce na Univerzitě Palackého. Mám ráda hudbu, jízdu na kole, výlety a prostě život. 🙂

Této osobě bylo dáno jméno Gabriela Strádalová. Vyrostla z malé, rozjívené dívenky, v ­o trošku větší­ (opravdu jen o trošku) studentku Pedagogické fakulty na UK v Praze. Odjakživa ráda zpívá, miluje tanec a čas od času se věnuje i divadlu. Navštěvovala Hereckou a taneční akademii Jany Sommerové, 3 roky hrála ve studentském souboru Strašnického divadla a prošla několika tanečními soubory. V tensingu často vymýšlí choreografie a rozkládá písně. Rozhodně stojí za poznání.

muzikurz_lektori

Napsat komentář