Program

Jelikož Kemp mládeže je akcí, kterou pořádá Sdružení evangelické mládeže a Českobratrská církev evangelická, bude mít program celé akce samozřejmě křesťanské zarámování. Každý den se bude začínat a končit společnou pobožností. Budou se zpívat křesťanské písně a celá akce bude zakončena bohoslužbami v místním sboru ČCE.

kurzy

Po celou dobu Kempu budou probíhat čtyři hlavní kurzy:

  • Biblický
  • Fotografický
  • Larp (Live Action Role Play)
  • Muzikurz

Každý se předem přihlásí do jednoho z kurzů již při vyplnění přihlášky na Kemp. Poté se vybraného kurzu bude účastnit každé celé dopoledne od pondělí do pátku a část odpoledne. Tam se bude setkávat se  stále stejnými lidmi, kteří si zvolili stejný kurz. Práce v kurzech povede k výstupu, který bude prezentován ostatním a možná i místním obyvatelům Strmilova v pátek navečer.

workshopy/dílny

Proběhnou v první části odpoledne. Nabídnou zájemců několik druhů činností (sport, hudbu, výtvarné práce, exkurze a další), které si každý zvolí podle svých schopností nebo momentální nálady.

večerní programy

Večerní programy budou převážně zaměřeny na celkový společenský rozvoj jedince. Program vyplní zajímavé přednášky, biblický program, hry, seznamování se a zpěv.

neoficiální večerní programy

Po skončení oficiálního programu se můžeme podle nálady přesunout do tzv. „Stanu setkávání“, což je stanový přístřešek, kde bude k dispozici čajovna s výběrem kvalitních lahodných čajů a zpěvníky Svítá.

Další možností je využit možnosti: „Večer her“. Tato večerní aktivita bude nabízet možnost hrát moderní stolní hry, popřípadě se nové naučit. Večer bude vždy k dispozici někdo, kdo se ve hrách vyzná a bude ochoten je učit. Hry budou však k dispozici po celou dobu akce.

Poslední možností jak strávit večer, je možnost využít přítomnosti faráře/farářky k „Pokec s farářem“.nejen večer, ale během celého pobytu budou k dispozici faráři, kteří budou připraveni poslouchat, rozmlouvat a radit v různých otázkách, které budou účastníky trápit či tížit a nebo bude možnost jen s nimi volně na jakékoliv téma diskutovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *