program

Jelikož Kemp mládeže je akcí, kterou pořádá Sdružení evangelické mládeže a Českobratrská církev evangelická, bude mít program celé akce samozřejmě křesťanské zarámování. Každý den se bude začínat a končit společnou pobožností. Budou se zpívat křesťanské písně a celá akce bude zakončena bohoslužbami v místním sboru ČCE.

dílny

Po celou dobu Kempu budou probíhat čtyři hlavní dílny:

Každý se předem přihlásí do jedné z dílen již při vyplnění přihlášky na Kemp. Poté se vybrané dílny bude účastnit každé celé dopoledne od pondělí do pátku a část odpoledne. Tam se bude setkávat se  stále stejnými lidmi, kteří si zvolili stejnou dílnu. Práce v dílnách povede k výstupu, který bude prezentován ostatním a možná i místním obyvatelům Strmilova v pátek navečer.

workshopy

Proběhnou v první části odpoledne. Nabídnou zájemců několik druhů činností (sport, hudbu, výtvarné práce, exkurze a další), které si každý zvolí podle svých schopností nebo momentální nálady.

večerní programy

Večery budou odpočinkové ve znamení her, soutěží a jiné zábavy.

stan setkávání a čajovna

Po skončení oficiálního programu se můžeme podle nálady přesunout do tzv. „Stanu setkávání“, což je stanový přístřešek, kde bude k dispozici čajovna s výběrem kvalitních lahodných čajů a k zapůjčení deskové hry a zpěvníky Svítá.


 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.